Strechy sú náročné nielen na funkčnosť, ale aj trvácnosť a estetickú hodnotu. Prostredníctvom nových typov povrchových úprav sa neustále snažíme vyhovieť požiadavkám trhu a vysokým kritériam kvality produktov modernej doby.

Povrch každej škridly Danubia je ošetrený a ponúkame tri typy povrchových úprav:

INOVA (2x farbený s pridaným silikátom, s akrylátovou povrchovou úpravou matnou)

EVO    (2x farbený s pridaným silikátom, s akrylátovou povrchovou úpravou lesklou)

ClimaControl (2x farbený so špeciálnou povrchovou úpravou odrážajúcou infračervené žiarenie a znižuje prehrievanie podkrovia)

 

 

Ako na to? Vyberte si daný produkt a vpravo  vyplňte Meno a priezvisko, telefón, e-mail a do správy miesto stavby, prípadne doplnky, ktoré potrebujete naceniť (strešné okná, prestupy na kanál, sanitu, plynový kotol) a priložte projekt, náčrt strechy s rozmermi a sklon strechy (prípadne rez domu).

Terran Danubia INOVA

Farby a tóny strešnej krytiny použitím povrchovej úpravy INOVA budú hlbšie a živšie bez ohľadu na základnú farbu škridiel. Dlhotrvajúca ochrana farieb zachová tóny farieb a ich intenzitu. Kvôli samočistiacemu povrchu strecha zostáva čistejšia a výrazne lepšie odoláva UV žiareniu.

Stará cena:
1,74€
0,82€ s DPH
Terran Danubia EVO

Najvyšší stupeň dnešných technologických znalostí predstavuje povrchová úprava EVO, ktorá svojimi viacerými vlastnosťami prevyšuje dnešnú dobu. Prostredníctvom nej je možné vytvoriť povrch, ktorý svojou vypracovanosťou a použitými základnými materiálmi súčasne predstavuje najvyššiu kvalitu.

Stará cena:
2,09€
0,98€ s DPH
Terran Danubia ClimaControl

ClimaControl je povrchová úprava odrážajúca UV žiarenie, dokáže znížiť prehrievanie podkrovných priestorov, oproti štandardným povrchom Inova a EVO. Optimálne podmienky na podkrovné bývanie a energeticky efektívne riešenie.

Stará cena:
2,32€
1,09€ s DPH