doplnky na hrebeň a nárožie

Príchytka rezaných škridiel

Nachádza uplatnenie pri upevňovaní rezaných častí krytín v nárožiach a úžľabiach strechy. Zabezpečuje strešnú krytinu pred podfukovaním vetrom. Je montovaná kovovou časťou držiaka do okraja rezanej časti strešnej krytiny a oceľovým drôtom do klinca v konštrukcii strechy, najčastejšie do laty. Využíva sa pri montáži betónových ako aj keramických strešných krytín.

Stará cena:
1,20€
0,60€ s DPH
Klobúčikový skrutkový klinec 3,8 x 105 mm

Skrutkový klinec - klobúčikový skrutkový klinec s podložkou, pozinkovaný farebný. Na prichytenie koncového hrebenáča maloformátových a veľkoformátových škridiel.

Stará cena:
0,22€
0,18€ s DPH
Ukončenie hrebeňa  PVC

Slúži na ukončenie hrebeňa pri sedlových strechách betónových krytín. Plast z vysoko UV stabilizovaného materiálu.

Stará cena:
1,40€
0,77€ s DPH
Držiak hrebeňovej laty s klincom

Držiak hrebeňovej laty s klincom je určený na jednoduchšie osadenie hrebeňovej late šírky 50 mm do roviny, na hrebeň strechy a na nárožie ukotvením do krokiev. Dĺžka klinca 210 mm. Pozinkovaná oceľ.

Stará cena:
0,96€
0,48€ s DPH
Príchytka hrebenáča na betónové krytiny

Vyrobená z hliníkového jemne profilovaného plechu obojstranne farbeného. Je možné ho použiť ku hrebenáčom výrobcov krytín BRAMAC, MEDITERRAN, BENDERS, EURONIT, LEIER.

0,41€ s DPH
Vetrací pás hrebeňa a nárožia GAMAROL  (31cm x 5m /bal)

GAMAROL- vetrací pás šírka 310 mm vhodný na hrebeň a nárožie pre všetky typy krytín. Zloženie samolepiaceho pásu umožňuje bezpečné odvetranie podstrešia na nároží a hrebeni. Vďaka samolepiacemu okraju a špeciálnej nosnej mriežke sa minimalizuje nebezpečenstvo negatívnych vonkajších vplyvov na konštrukcie pod strešnou krytinou.

Stará cena:
30,95€
15,48€ s DPH