strešné fólie

Strešná membrána GAMAVENT

Nemecká membrána od Hermann Technoplast. Umiestňuje sa ako poistná hydroizolačná vrstva pod strešnú krytinu. Odvádza vodné pary z konštrukcie strešného plášťa von a zároveň vytvára ochranu pred dažďom a snehom. Nepodlieha hnilobe, pliesňam ani škodcom a je zdravotne nezávadná. Pri prevedeniach s 2 páskami zvyšuje triedu tesnosti v kombinácii s páskami pod kontralaty. Vhodná aj pri nižších sklonoch (predpoklad debnenie a bezpečný sklon krytiny).

Stará cena:
96,00€
72,00€ s DPH
Strešná membrána EUROVENT FASSADE

Unikátna jednovrstvová difúzne otvorená membrána z polyesteru s dvomi páskami. Vrstvu tvorí polyester na ktorom sú nanesené 2 vrstvy polyméru. Prvá zabezpečuje vodotesnosť membrány a utesňuje prierazy po klincoch. Druhá vrstva zabezpečuje UV stabilitu a dlhodobú trvanlivosť membrány. Možnosť montovať na debnenie aj pri sklonoch od 10°.

Stará cena:
390,00€
273,00€ s DPH
Parozábrana GAMAVENT ALU

parotesná fólia s reflexnou hliníkovou vrstvou určená na ochranu tepelných izolácií. Vykazuje extrémne vysokú parotesnú schopnosť, bez ohľadu na to, či je použitá na vnútornej strane tepelných izolácií v šikmých strechách, v plochých strechách alebo vo zvislých konštrukciách stien.

Stará cena:
118,00€
81,00€ s DPH
EPDM páska

Páska je vhodná pre tesnenie škár v kovových konštrukciách, fasádach, svetlíkoch, montovaných stavbách a pre suché zasklievanie. Stredná tvrdosť pásky umožňuje priľnutie pásky na povrchy s drobnými nerovnosťami. Vyššia teplotnúáodolnosť.

Stará cena:
9,80€
7,84€ s DPH
DACHALUX tesniaca páska

Nachádza použitie pri lepení a oprave paroizolačných fólií na báze hliníka alebo umelých vlákien s potiahnutou vrstvou z hliníka. Výborne sa hodí aj pri opravách všetkého druhu, takých ako diery, nastrihnutia, alebo montážne pretrhnutia v prvkoch stavebných konštrukcií.

Stará cena:
5,15€
3,61€ s DPH
DACHPUR tesniaca páska

Nachádza použitie pri utesnení a izolácii strešnej konštrukcie a stavebných konštrukcií. Je populárna pri použití na streche, na miestach utesnenia pri montáži fólií a strešných membrán na strešnú konštrukciu. Prilepuje sa pod kontralatu a vyrovnáva jej nerovnosti. Vďaka takémuto použitiu všetky miesta prepichnutia od klampiarskych spiniek, klincov na strešnej membráne ostávajú utesnené, čo odstraňuje nebezpečenstvo prenikania vody a vlhkosti na krokve do termoizolácie.

Stará cena:
13,58€
9,51€ s DPH
DACHBUTYL  obojstranná páska

Nachádza použitie pri utesňovaní a spájaní membrán s strešných fólií, a taktiež základových fólií, paroizolačných a stavebných fólií. Ideálne spája fólie všetkých druhov s izoláciou z umelých vlákien, betónom, tehlami a kovovými prvkami. Často sa používa pri opracovaní komína, a iných prvkov, ktoré vystupujú nad úroveň strechy. Používa sa pri montáži základových fólií, je ideálnym materiálom spájajúcim a utesňujúcim izoláciu na základoch. Zabezpečuje jej tesnosť voči pôsobeniu spodných vôd.

Stará cena:
12,80€
8,96€ s DPH
DACHMIX obojstranná páska

Veľká lepiaca sila. Vyrobená je z polyetylénovej fólie posilnená polyesterovými vláknami a obsahuje špeciálne lepidlo na báze akrylátovej disperzie. Obsahuje oddeľujúci sa silikónový papierik.

Stará cena:
8,55€
6,84€ s DPH
DACHFIX COLD tesniaca páska

Je jedinou lepiacou páskou, ktorá sa môže používať aj pri nepriaznivých teplotách. Veľká lepiaca sila. Vyrobená je z polyetylénovej fólie posilnená polyesterovými vláknami a obsahuje špeciálne lepidlo na báze akrylátovej disperzie. Obsahuje oddeľujúci sa silikónový papierik.

Stará cena:
14,58€
10,21€ s DPH
DACHFIX tesniaca páska

Veľká lepiaca sila. Vyrobená je z polyetylénovej fólie posilnená polyesterovými vláknami a obsahuje špeciálne lepidlo na báze akrylátovej disperzie. Obsahuje oddeľujúci sa silikónový papierik.

Stará cena:
13,58€
9,51€ s DPH
DACHBAND tesniaca páska

Jednostranná páska na lepenie a opravu strešných membrán, iných stavebných produktov vyrobených z polypropylénu. Vyrobená je z polypropylénovej textílie a lepidla na báze akrylátovej disperzie. Páska je priepustná na celom svojom povrchu, čím zabezpečuje paropriepustnosť membrány a chráni pred vlhkosťou a vetrom z vonkajšej strany.

Stará cena:
12,72€
8,90€ s DPH