Okná VELUX výklopno-kývne s dolným ovládaním

DOTÁCIA NA OKNÁ VELUX PRI ZAKÚPENÍ OKIEN 

 

https://www.viacsvetla.sk/#dotace

 

Okná zakúpene u nás už dnes Vám budeme faktúrovať po dodaní od 1.4.2021 do 21.5.2021 a máte možnosť po registrácii

na vyššie uvedenej adrese dostať spätne bonus za každé zakúpené okno VELUX podľa uvedenej špecifikácie

 od 40€ až do 120 €!!!

Podmienky dotácie:

1. Za každé nové zakúpené okno s trojsklom GLL/ GLU, GGL/GGU, GPL/GPU .. dotácia 40 €  https://www.lacnastrecha.sk/okna-velux-s-hornym-ovladanim/

    Za každé diaľkovo ovládané okná s trojsklom GGL/GGU INTEGRA, GPU INTEGRA .. dotácia 80 € https://www.lacnastrecha.sk/okna-velux-integra-dialkove-ovladanie/

    Za VELUX štúdio (trojokno) .. dotácia 120 €

2. Registrácia kupujúceho od 15.3.2021 do 30.4.2021  https://www.viacsvetla.sk/#dotace

3. Vloženie faktúry kupujúceho na zaregistovanej stránke VELUX

4. Vyplatenie dotácie na účet kupujúceho po odoslaní faktúry v čase od 1.4.2021 do 30.6.2021

 

Strešné okná drevené GPL

Strešné okná drevené biele s polyuretánovým lakom GPU

VELUX GPL 3070

***spodné ovládanie kľučkou, výklopno-kyvné, drevené, dvojsklo*** Toto výklopno - kyvné strešné okno sa otvára smerom von, takže do neho môžete vstúpiť a vychutnať si panoramatický výhľad. Pomocou hornej rukoväte okno otvoríte a pretočíte pre pohodlné umytie z vonkajšej strany. Vďaka novému systému izolácie využívajúcemu technológiu VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu má okno veľmi dobré izolačné vlastnosti.

Stará cena:
538,00€
Cena od: 430,40€ s DPH
VELUX GPL 3068

***spodné ovládanie kľučkou, výklopno-kyvné, drevené, trojsklo*** Toto výklopno - kyvné strešné okno sa otvára smerom von, takže do neho môžete vstúpiť a vychutnať si panoramatický výhľad. Pomocou hornej rukoväte okno otvoríte a pretočíte pre pohodlné umytie z vonkajšej strany. Vďaka novému systému izolácie využívajúcemu technológiu VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu má okno vynikajúce izolačné vlastnosti. Sklo ..68 má lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako dvojsklo ..70.

Stará cena:
585,00€
Cena od: 468,00€ s DPH
VELUX GPL 3066

***spodné ovládanie kľučkou, výklopno-kyvné, drevené, trojsklo*** Toto výklopno - kyvné strešné okno sa otvára smerom von, takže do neho môžete vstúpiť a vychutnať si panoramatický výhľad. Pomocou hornej rukoväte okno otvoríte a pretočíte pre pohodlné umytie z vonkajšej strany. Vďaka novému systému izolácie využívajúcemu technológiu VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu má okno vynikajúce izolačné vlastnosti. Okrem toho sklo ..0066 má navyše samočistice sklo a úpravu proti roseniu oproti sklu ..68.

Stará cena:
712,00€
Cena od: 569,60€ s DPH
VELUX GPU 0070

***spodné ovládanie kľučkou, výklopno-kyvné, biele bezúdržbové, dvojsklo*** Toto výklopno - kyvné strešné okno sa otvára smerom von, takže do neho môžete vstúpiť a vychutnať si panoramatický výhľad. Pomocou hornej rukoväte okno otvoríte a pretočíte pre pohodlné umytie z vonkajšej strany. Vďaka novému systému izolácie využívajúcemu technológiu VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu má okno veľmi dobré izolačné vlastnosti.

Stará cena:
618,00€
Cena od: 494,40€ s DPH
VELUX GPU 0068

***spodné ovládanie kľučkou, výklopno-kyvné, biele, bezúdržbové, trojsklo*** Tešte sa z ničím nerušeného panoramatického pohľadu. Toto výklopné strešné okno sa kýve na horných pántoch, čo vám umožňuje vykloniť sa a pokochať vonkajším svetom. Ďalšou výhodou je biele bezúdržbové prevedenie s dreveným jadrom a vodotesnou polyuretánovou vrstvou. Vďaka novému systému izolácie využívajúcemu technológiu VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu má okno vynikajúce izolačné vlastnosti. Sklo ..68 má lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako dvojsklo ..70.

Stará cena:
689,00€
Cena od: 551,20€ s DPH
VELUX GPU 0066

***spodné ovládanie kľučkou, výklopno-kyvné, biele, bezúdržbové, trojsklo*** Toto výklopno - kyvné strešné okno sa otvára smerom von, takže do neho môžete vstúpiť a vychutnať si panoramatický výhľad. Pomocou hornej rukoväte okno otvoríte a pretočíte pre pohodlné umytie z vonkajšej strany. Vďaka novému systému izolácie využívajúcemu technológiu VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu má okno vynikajúce izolačné vlastnosti. Okrem toho sklo ..0066 má navyše samočistice sklo a úpravu proti roseniu oproti sklu ..68.

Stará cena:
819,00€
Cena od: 655,20€ s DPH
VELUX GPU 0062

***spodné ovládanie kľučkou, výklopno-kyvné, biele, bezúdržbové, trojsklo*** Toto výklopno - kyvné strešné okno sa otvára smerom von, takže do neho môžete vstúpiť a vychutnať si panoramatický výhľad. Pomocou hornej rukoväte okno otvoríte a pretočíte pre pohodlné umytie z vonkajšej strany. Vďaka novému systému izolácie využívajúcemu technológiu VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu má okno vynikajúce izolačné vlastnosti. Najlepšie vyvážené benefity zasklenia ..62 radia toto okno k najlepším výrobkom VELUX.

Stará cena:
968,00€
Cena od: 774,40€ s DPH