FAKRO tesniace lemovania

Lemovanie pre ploché krytiny ESV (pre kyvné, kyvno-výklopné okná)

Lemovanie ESV umožňuje tesné prepojenie strešného okna s plochými strešnými krytinami, ako sú: bitumenové pása, asfaltové šindle, šablóny do hrúbky 10 mm (2 vrstvy po 5 mm). Štandardne sú lemovania vyrábané ako sólo pre jedno okno. Okrem toho rozlišujeme lemovanie ESV pre okná so zvýšenou osou otáčania FYP-V U3 proSky a FDY-P U3 Duet proSky.

Stará cena:
84,48€
63,36€ s DPH
Lemovanie pre vlnité krytiny EZV-A (pre kyvné, kyvno-výklopné okná)

Lemovanie EZV-A zabezpečuje tesné prepojenie okna s profilovanou strešnou krytinou ako sú: škridla, profilovaný plech. Je univerzálnym lemovaním, ktoré môže byť použité nielen do krytín vlnitých, ale do všetkých druhov krytín do výšky profilu 45 mm. Okrem toho rozlišujeme lemovanie EZV-A pre okná so zvýšenou osou otáčania FYP-V U3 proSky a FDY-V U3 Duet proSky.

Stará cena:
93,72€
70,29€ s DPH
Lemovanie pre vlnité krytiny EZV-A XDP (s hydroizol.golierom)

Lemovanie EZV-A XDP zabezpečuje tesné prepojenie okna s profilovanou strešnou krytinou ako sú: škridla, profilovaný plech. Obsahuje navyše hydroizolačný golier XDP. Je univerzálnym lemovaním, ktoré môže byť použité nielen do krytín vlnitých, ale do všetkých druhov krytín do výšky profilu 45 mm. Okrem toho rozlišujeme lemovanie EZV-A pre okná so zvýšenou osou otáčania FYP-V U3 proSky a FDY-V U3 Duet proSky.

Stará cena:
114,84€
86,13€ s DPH
Lemovanie EHV-AT Thermo

Nové univerzálne tesniace lemovanie EHV-AT Thermo s dodatočnou tepelnou izoláciou je výborným systémovým riešením, ktoré zabezpečuje tesné a "zateplené" spojenie okna s plochou strechy. Tesniace lemovanie EH_-AT Thermo umožňuje zateplenie strešných okien nad úrovňou latovania. Obsahuje zvnútra nalepený zatepľujúci elastický materiál, ktorý tesne prilieha k rámu okna, vďaka čomu po namontovaní tvorí tepelnoizolačný pás. Tepelnoizolačný materiál má veľmi dobré parametre (veľmi dobrý koeficient λ). Pod úrovňou latovania je okno zateplené prírodnou ovčou vlnou, ktorá sa nachádza v inom výrobku, a to v zatepľovacej sade XDP. Lemovanie Thermo tepelne izoluje okno a výrazne upravuje koeficient prestupu tepla až do 15% v závislosti od typu okna. EHV-AT Thermo je určené pre všetky strešné okná, drevené i hliníkovo-plastové. Lemovanie Thermo je štandardne prispôsobené na montáž samostatného okna v strešnom plášti. Vystupuje aj v modulovej verzii pre zostavy okien vertikálne, horizontálne a do blokov. Montovaný je v hĺbke V (0) a uhol montáže je od 15° do 90°.

Stará cena:
113,52€
85,14€ s DPH