Vnútorné rolety FAKRO

Roleta standard ARS chráni pred svetlom a zároveň predstavuje aj dekoratívny prvok interiéru. Roleta ARS redukuje množstvo svetla prenikajúceho do miestnosti a pestrá farebnosť materiálov umožňuje zladenie s ľubovoľným charakterom miestnosti.

Roleta ARS je vyrobená z polyesterovej tkaniny a je zrolovaná vo valčeku s pružinou. Valček rolety je krytý estetickou hliníkovou lištou. Tri páry háčikov na krídle okna umožňujú nastavenie rolety vo zvolených polohách.

 

Roleta ARP ponúka ochranu pred priamym slnečným svetlom a poskytuje veľmi príjemné zatienenie interiéru. Zatiahnutá zjemňuje ostré slnečné svetlo. Roleta ARP je aj dekoratívnym prvkom v interiéri podkrovia.

Široká ponuka farieb a vzorov umožňuje zladenie doplnku s ľubovoľne riešeným interiérom. Bočné vodiace hliníkové lišty kryjú boky tkaniny a umožňujú ponechať roletu v ľubovoľnej polohe.

 

Roleta ARF Sunset výborne chráni miestnosť pred slnečnými lúčmi a zaisťuje zatemnenie interiéru. Vďaka jej použitiu je možné v podkroví aj počas slnečných dní "vyčariť príjemný mrak" vo chvíľach, keď je potrebný odpočinok.

Roleta ARF je vyrobená z elegantného dekoratívneho materiálu, ktorý neprepúšťa svetlo. Má bočné vodiace lišty, ktoré umožňujú udržanie rolety v ľubovoľnej pozícii a dosiahnutie zatemnenia miestnosti.

Roleta Fakro ARS I

Roleta Fakro ARS I

od 31,68 € s DPH
39,60 €
Roleta Fakro ARS II

Roleta Fakro ARS II

od 39,36 € s DPH
49,20 €
Roleta Fakro ARP I

Roleta Fakro ARP I

od 50,88 € s DPH
63,60 €
Roleta Fakro ARP II

Roleta Fakro ARP II

od 63,36 € s DPH
79,20 €
Roleta Fakro ARF I

Roleta Fakro ARF I

od 56,64 € s DPH
70,80 €
Roleta Fakro ARF II

Roleta Fakro ARF II

od 71,04 € s DPH
88,80 €